1. Головна
  2. Оголошення

Оголошення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Петрова на вулицю Ігоря Сікорського у місті Луцьку

Оголошення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Петрова на вулицю Ігоря Сікорського у місті Луцьку

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» Луцька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиці Петрова на вулицю Ігоря Сікорського у місті Луцьку.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі на адресу

 м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35 (у разі відсутності можливості використання цифрових технологій), на електронну пошту dm@lutskrada.gov.ua (у разі, якщо Ви не маєте можливості залишити пропозицію на платформі електронної демократії https://consult.e-dem.ua/consultations) або на платформі електронної демократії  https://consult.e-dem.ua/consultations/421 (потрібний обліковий запис на платформі), на платформі можна також підтримати або не підтримати інші пропозиції, протягом 2 місяців з дня оприлюднення даного оголошення. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються. Довідки за телефоном 777864.

Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій – заступник директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління містобудування та архітектури Маруняк Андрій Ярославович.

Всі пропозиції будуть враховані під час фінального громадського обговорення, яке відбудеться 04 серпня 2022 року о 15.00 год. в приміщені залу засідань Департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» за адресою м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

Обговорення_вулиці_Петрова