1. Головна
  2. Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо реалізації проєкту «Реставрація з пристосуванням та управління нежитловим примі

Відповідно до рішень міської ради від 22.02.2023 №41/75 «Про затвердження пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства», від 26.04.2023 №44/75 «Про затвердження Висновку про доцільність прийняття рішення про здійснення державно-приватного партнерства», від 26.07.2023 № 48/58 «Про затвердження конкурсної документації, оголошення конкурсу на здійснення державно-приватного партнерства проєкту “Реставрація з пристосуванням та управління нежитловим приміщенням, що розташоване за адресою вул. Кафедральна, 4 у м. Луцьку”» Виконавчий комітет Луцької міської ради запрошує бажаючих взяти участь у Конкурсі з визначення приватного партнера.

Мета здійснення державно-приватного партнерства: реставрація з пристосуванням під готельно-ресторанний комплекс та управління нежитловим приміщенням, що розташоване за адресою вул. Кафедральна, 4 у м. Луцьку.

Об’єкт ДПП: комплекс будівель, що розміщується по вулиці Кафедральній, 4 у місті Луцьку, зокрема:

- нежитлова будівля загальною площею 1 168,8 квадратних метрів, пам’ятка архітектури місцевого значення початку XX століття, охоронний номер 33-мз;

- будівля гаража загальною площею 428 кв. м.

Місце розташування об’єкта ДПП: вулиця Кафедральна, будинок 4, місто Луцьк, Україна.

Зобов’язання щодо фінансування реставрації з пристосуванням та експлуатації Об’єкта ДПП покладається на Приватного партнера, на умовах визначених договором укладеним в рамках ДПП.

Строк здійснення державно-приватного партнерства: 32 роки, з яких 2 роки – інвестиційний період, 30 років – експлуатаційний період.

Найменування державного партнера: виконавчий комітет Луцької міської ради (код ЄДРПОУ 04051327), який братиме участь у договорі на стороні державного партнера на умовах субсидіарності.

Вид договору, що укладається в рамках ДПП: договір управління майном.

Строк подання заявки на участь у конкурсі: 60 календарних днів з дати публікації цього Оголошення.

Порядок подання заявок: Порядок подання заявки на участь у конкурсі викладено в Інструкції для Претендентів, що оприлюднена на офіційному сайті Луцької міської ради.

Місце подання заявок: Заявку подають особисто або поштовим відправленням як лист з повідомленням про вручення на адресу Департаменту економічної політики Луцької міської ради: вул. Богдана Хмельницького, 19, місто Луцьк, 43025, Україна.

Режим приймання документів Конкурсною комісією: у робочі дні з 09.00 до 16.00 години.

Отримання додаткової інформації про проведення Конкурсу: Претендент має право не пізніше як за 10 робочих днів до закінчення строку подання Заявки звернутися до Конкурсної комісії за додатковою інформацією через електронну пошту investinlutsk@gmail.com.

Телефон для довідок: +380332777932.

Строк проведення конкурсу: не більше як 180 календарних днів з дати закінчення строку подання Заявок на участь в конкурсі.

 

Посилання на рішення міської ради від 26.07.2023 №48/58:  https://www.lutskrada.gov.ua/documents/16902720113116261-pro-zatverdzhennya-konkursnoi-dokumentatsii-ogoloshennya-konkursu-na-zdiysnennya-derzhavno-privatnogo-partnerstva-proektu-restavratsiya-z-pristosuvannyam-ta-upravlinnya-nezhitlovim-primishchennyam-shcho-roztashovane-za-adresoyu-vul-kafed