1. Головна
  2. Оперативна інформація

Оголошено конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування №9, №190

Про це йшлося під час позачергового засідання виконавчого комітету, що відбувся сьогодні, 23 листопада.

Заступник начальника відділу транспорту Олександр Середа повідомив, що конкурс оголошується у зв'язку з необхідністю перевезення пасажирів на автобусних маршрутах №9 “Теремнівська – Вересневе”, № 190 “Луцьк – Сьомаки”.

Участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-5 на маршруті № 9.

На маршруті №190 — автобуси категорії М3 класу І, ІІ, ІІІ, категорії М2 класу А, В з екологічними показниками не нижче Євро-2.

«Під час минулого виконкому розірвали договір з перевізником на маршруті №9. Причина – невиконання перевізником умов договору. Тому виникла необхідність призначити тимчасового перевізника і оголосити конкурс», – зазначив Олександр Середа.

До проведення конкурсу та затвердження результатів, згідно поданої заяви, перевізником по об’єктах конкурсу призначили ТзОВ «БестЛенадГруп».

Окрім цього, у зв’язку із необхідністю проведення конкурсу на перевезення пасажирів по маршруту №9 внесли зміни щодо пасажиромісткості автобусів та зменшили кількість автобусів на 8 одиниць (всього 8 автобусів).

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720565)