1. Головна
  2. Оголошення

Оголошено тендер на реконструкцію очисних споруд

Реконструкція каналізаційних очисних споруд у м. Луцьк в рамках впровадження проекту «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»

Ідентифікаційний номер: UMIP -ОР-2-VOL-052-4

Відповідно до Фінансової угоди FI № 81.425 між Україною та ЄІБ, ратифікованої Законом України № 975-VIII від 03.02.2016, Україна має можливість залучити позику від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для реалізації проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (далі – ПРМІУ).

Комунальне підприємство «Луцькводоканал» (далі «Замовник») в рамках ПРМІУ залучає частину позики для реалізації субпроекту «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»  і має намір використати частину цих коштів на оплату проектних та будівельних робіт, для закупівлі яких публікується це запрошення.

Роботи з Реконструкції каналізаційних очисних споруд потужністю 75 000 м.куб/добу включатимуть усі необхідні роботи, матеріали, монтаж та послуги для досягнення поставленої мети. Об’єм робіт Підрядника включає реконструкцію існуючих каналізаційних споруд в місті Луцьк проектною потужністю близько 75 000 м3/добу для досягнення очищення 100% стічних вод міста, включаючи перспективу розвитку до 2050 року. Це включає в себе, але цим не обмежується, проектування, будівництво і монтаж нових автоматизованих решіток, нових піскоуловлювачів із видаленням жиру, а також автоматизованого витратоміра та автоматизованої станції відбору проб, реконструкцію первинних та вторинних відстійників, будівельні, механічні та електричні роботи, проектування та монтаж установки для видалення фосфору, проектування та реконструкція аеротенків, проектування та монтаж нової системи аерації, полів зберігання мулу, нової системи SCADA тощо.

Окрім того, обсяг робіт включає:

- розробку проектно-кошторисної документації стадії П (Проект) та Р (Робоча документація), в т. ч.: виконання інженерно-геодезичної зйомки; інженерно-геологічнихвишукувань; обстеження технічного стану існуючих будівель, споруд, мереж;

- отримання Висновку державної експертної організації;

-отримання Дозволу на будівництво і монтаж та іншої дозвільної документації для успішної реалізації та повноцінного функціонування об’єкту (усі дозволи повинні бути підготовлені та видані на ім’я Замовника, але на витрати Виконавця);

-закупівлю і постачання всіх необхідних матеріалів та обладнання для досягнення зазначених цілей та функцій;

- постачання запасних частин та допоміжного обладнання у відповідності з вимогами Замовника;

- виконання всіх будівельних робіт - земляних, будівельних, монтажних, електричних, механічних робіт тощо;

- випробування, пуско-наладочні роботи, попереднє введення та завершальне введення в експлуатацію;

- технологічний регламент, інструкції з експлуатації та ремонту, навчання персоналу Замовника.

Очікувана тривалість виконання робіт становить сорок вісім (48) місяців.

Замовник запрошує компанії з достатнім досвідом, фінансовими, технічними та адміністративними можливостями та кваліфікованим персоналом подавати тендерні пропозиції Замовнику. Учасники можуть об’єднуватись з іншими фірмами у формі спільного підприємства, консорціуму, асоціації або на правах підрядник-субпідрядник. ЄІБ дозволяє учасникам (включаючи об’єднання та їх окремих членів) з усіх країн світу приймати участь у торгах.

Учасник повинен надати у складі своєї тендерної пропозиції оригінал її забезпечення відповідно до форм та вимог, визначених у тендерній документації.

Тендерні пропозиції англійською мовою, підготовлені відповідно до вимог тендерної документації, мають бути подані за вказаною нижче адресою до 11:00 за місцевим часом 24лютого 2022 року. Пропозиції, надані пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Відкриття тендерних пропозицій, поданих до зазначених дати та часу, відбудеться 11:00 за місцевим часом 24 лютого 2022 рокуу присутностіпредставників учасників, які виявлять бажання бути присутніми за вказаною нижче адресою.

Закупівля здійснюватиметься за відкритою процедурою відповідно до правил, визначених Посібником з закупівель для проектів, що фінансуються ЄІБ, в редакції від вересня 2018 року (https://www.eib.org/en/publications/guide-to-procurement.).

Подати заявку на отримання тендерної документаціїабо отримати додаткову інформацію можна за наведеною нижче адресою. Тендерну документацію буде надіслано потенційним учасникам після сплати невідшкодовуваного внеску у розмірі 200,00 Євро або 6100,00 гривень на банківський рахунок, вказаний Покупцем у відповідь на заявку учасника.

КП «Луцькводоканал»

До уваги:Святослава Дмитроци, заступника голови тендерного комітету з реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку.

Поштова адреса: вулиця Дубнівська,  будинок 26, 4-ий поверх, зал засідань.

Місто: Луцьк (Волинська область)

Поштовий індекс: 43010

Країна: Україна

Електронна адреса: slavadm1975@gmail.com

Телефон:+380 67 332-37-47