1. Головна
  2. Оголошення

Оголошується конкурс щодо визначення виконавця послуг з виконання заходів по переробленню побутових відходів

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради, м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 40а.

Підстава для проведення конкурсу (дата та номер рішення): рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 28.12.2021 року № 1096-1 «Про організацію та проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з виконання заходів по переробленню побутових відходів».

Місце і час проведення конкурсу (розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями): м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 40а, каб.305; дата: 14.02.2022 р.; час: 11 год. 00 хв.

Прізвище та посада, номер телефону особи, уповноваженої здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: Осіюк Микола Петрович, директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради, номер телефону: +380332773159.

Вимоги до конкурсних пропозицій:

конкурсна пропозиція подається у письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована у запечатаному конверті. На конверті повинно бути зазначено: повне найменування і місцезнаходження організатора конкурсу; назва конкурсу; повне найменування учасника, його місцезнаходження, код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів; маркування: «не відкривати до 14.02.2022 11:00 (зазначається дата та час розкриття конкурсних пропозицій)». Конкурсна пропозиція запечатується у одному конверті.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) конкурсній комісії за адресою: м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 40а, каб.211 до 10 год. 00 хв. 14.02.2022 р. у конверті, на якому зазначаються згода на розкриття конверта з конкурсною пропозицією.

Більш детальна інформація – у конкурсній документації.

 

Департамент житлово-комунального господарства міської ради