1. Головна
  2. Оперативна інформація

Оперативна інформація про ситуацію в громаді станом на 10 год. 24 березня

Оперативна інформація про ситуацію у громаді станом на 10 год. 24 березня

Вітаю, шановні лучани, шановні жителі громади!

Ніч, дякувати Богу, пройшла спокійно. Було спрацювання одне системи оповіщення. Була одна тривога. Однак, обійшлося без обстрілів, без надзвичайних ситуацій.

Всі комунальні служби працюють у штатному режимі. Транспорт — 116 одиниць.

Продовжуємо збільшувати кількість транспорту. Є запит на збільшення, і ми на нього реагуємо. 30 тролейбусів працює. Сьогодні на маршрутах є 86 автобусів. Якщо буде далі необхідність збільшувати, будемо реагувати і будемо також збільшувати кількість транспорту: чи то тролейбусів, чи то автобусів.

Продовжуємо прибирання міста, наведення порядку, поточний ремонт дорожнього полотна для того, щоб інфраструктура нашого міста була в порядку.

Дуже часто ідуть запитання від жителів щодо того, що їм робити, якщо починає звучати сигнал тривоги, і ви знаходитесь в магазині або супермаркеті. Згідно усіх законодавчих вимог, якщо звучить сигнал тривоги, необхідно спускатися в укриття. Якщо в цьому магазині, в якому ви зараз знаходитесь, є укриття, або цей магазин знаходиться у підвальному приміщенні, він може бути використаний, як укриття. Наприклад, у Порт-сіті у нас є підземний паркінг. Підземний паркінг може бути використаний як укриття. Якщо ви знаходитесь в Порт-сіті, в торгово-розважальному центрі і чуєте сигнал тривоги, необхідно спускатися в підземний паркінг. Якщо це інший магазин, наприклад, у нас є Сільпо біля “Променя” (в торгово-розважальному центрі “Промінь”), він знаходиться в підвальному приміщенні і може бути використаний як укриття. Звертаюся до власників і адміністраторів тих магазинів, супермаркетів, які знаходяться в підвалах і є можливість укрити людей, і використати ваше приміщення як укриття під час тривоги. Прошу вас залишити людей у цьому приміщенні. Якщо ж магазин знаходиться не в підвальному приміщенні, якщо магазин не має укриття, знаходитись там, в такому магазині під час тривоги немає ніякого змісту. Тому що це не є захисна споруда. Вона не зможе вас захистити. Необхідно спускатися в укриття, якщо ви чуєте сигнал тривоги. Немає необхідності стояти біля входу дві години і чекати, немає необхідності знаходитись всередині і чекати, тому що магазини не є укриттями. Вони не врятують вас у разі небезпеки.

Звертаються чимало працівників з приводу того, що не виплачується заробітна плата. З посиланням на те, що складна економічна ситуація. Або виплачується заробітна плата продуктами. Звертаюся до роботодавців. Прошу вас, по можливості, виплатити цю заробітну плату. Я зараз не хочу називати ті підприємства, які так роблять, але з огляду на ту ситуацію, яка сьогодні є, там торгівля йде доволі непогано. І згідно з тими даними, як ми маємо, там є можливість виплатити заробітні плати людям. Хоча б частину цієї заробітної плати.

Звертаюсь до роботодавців. Якщо у вас є можливість виплатити хоча б частину заробітної плати, прошу вас її виплатити. Тому що люди скаржаться, що виплачують заробітну плату продуктами харчування. Немає можливості здійснити платежі, немає можливості розрахуватися за ті чи інші послуги і так далі. Люди повністю без грошей. Тому звертаюся поставитися з розумінням до цієї ситуації і в разі наявності можливості, виплатити людям цю заробітну плату.

Всім бажаю спокійного дня, спокійного вечора. Дай Боже, щоб було без обстрілів.

Віримо в Господа! Віримо в перемогу!