1. Головна
  2. Оперативна інформація

Оперативна інформація станом на 18:30, 22 березня

Оперативна інформація станом на 18:30, 22 березня

Шановні лучани, шановні жителі громади!

Найперше, хочу нагадати, що завтра починає працювати соціальна їдальня для вимушено переселених осіб, для переселенців. Вона працюватиме в Гімназії №4 на базі шкільної столової. Час роботи: з 12 до 15 години, за адресою проспект Волі, 25.

Хочу зазначити, що для того, щоб отримати право на безкоштовний гарячий обід в цій столовій вимушено переселеній особі необхідно взяти відповідні документи в нашому департаменті соцполітики за адресою проспект Волі, 4а. Телефон для довідок (0332) 28 10 00. Будь ласка, приходьте, харчуйтеся. Якщо бажаєте взяти продукти харчування з собою — будь ласка, приготуйте одноразовий чи інший посуд, лоточки в які зможуть вам покласти обід.

З сьогоднішнього дня змінено комендантську годину, яка триватиме з 23.00 до 6.00 ранку. Це зроблено для того, щоб могли раніше запускати транспорт, аби ті, хто працює на 8.00, мали змогу дістатися на роботу. Водій, який виходить в 7 годин ранку з дому (тому що комендантська година дозволяє йому так зробити) поки доїхав в гараж, поки взяв автобус — це вже виходить 7.30-7.40, а то й пізніше. Тому для того, щоб краще функціонувала інфраструктура, щоб люди могли добиратися на роботу, пізніше завершувати роботу магазинів та інших закладів зміщено режим комендантської години.

Хочу також звернутися до всіх підприємців. За можливості — відновлюйте свій бізнес. Якщо дозволяють умови безпеки, та кількість персоналу, яка працює, логістика — будь ласка, відновлюйте свій бізнес. Сьогодні для держави та нашого міста критично важливі платежі та ваші внески для того, щоб місто продовжувало свою життєдіяльність, а для державного бюджету — для того, щоб держава могла забезпечити свої функції та зобов’язанання по виплаті заробітних плат, пенсій, фінансуванню оборони.

Багато є запитань щодо того, як відбуватиметься навчання в школах надалі, чи буде дистанційним, чи буде синхронним чи асинхронним. Поки що буде асинхронним. Дистанційне навчання переважно асинхронним, а в тих випадках, де можливо — синхронним. В нас, на превеликий жаль, близько 8 тисяч школярів покинули територію України, 5 900 школярів покинули територію громади, але знаходяться в Україні. Таким чином у громаді відсутні 14 700 школярів, що є майже половиною від загальної кількості. Тож проводити синхронне навчання сьогодні просто фізично можливості немає.

Продовжуємо готувати місто до весни, до прибирання, прочистки зливових каналізацій. Сьогодні почали нарізати карти під ремонт на вулиці Набережній. За попередніми даними, від завтра запускається один із асфальтних заводів в області. Будемо старатися почати поточні ремонти доріг для того, щоб найгірші ділянки відремонтувати. Сподіваємося, що ситуація щодо безпеки та всього іншого дозволить нам це зробити.

Тримаємось. Віримо в перемогу, віримо в Господа.

До зв’язку.

 

Луцький міський голова Ігор Поліщук