1. Головна
  2. Оперативна інформація

Оперативна інформація станом на 8.30, 11 березня

Оперативна інформація станом на 8.30, 11 березня

Вітаю, шановні лучани, шановні жителі громади!

На жаль, не можу сказати вам доброго ранку. Сьогодні орієнтовно о 5.45 ранку пролунало три вибухи. Влучило три ракети у наш військовий аеродром. Є один загиблий. Інформація щодо постраждалих та їх кількості, ступеня важкості їх поранення уточнюється. На місці працює ДСНС. Хочу сказати, що не спрацювала система оповіщення взагалі. Система оповіщення, якою керують Збройні сили України. Чому вона не спрацювала, буде займатися військово-цивільна адміністрація і військові. Попередня тривога була о 4.37 год. ранку. Потім о 4.55 год був відбій. І в 5.45 год. вже пролунали вибухи. І в 5.49 год. лише увімкнули сигнал тривоги для того, щоб передавати його вподальшому на сирени на систему оповіщення. 

В Івано-Франківську також завдали удар по аеродрому. І також не спрацювала система оповіщення. Збройні сили України не увімкнули її. Чому не увімкнули, тому що ракети летіли на наднизькій висоті, або з якихось інших причин. Будуть розбиратися військові. 

Прошу під час вибухів не стояти у вікні, не знімати відео, не фотографувати. Потім його не публікувати у соцмережах, телеграм-каналах, в інформаційні агенства, інстаграм і так далі. Тому що ворог відслідковує ці повідомлення, і це додаткова інформація для нього. 

Якщо лунають вибухи, прошу вас спускатися в укриття, спускатися у безпечне місце для того, щоб зберегти своє життя і здоров'я. Будь ласка, не нехтуйте цими правилами, не нехтуйте правилами поширення інформації у воєнний час. 

Тримаймося.

 

Луцький міський голова Ігор Поліщук