1. Головна
  2. Оголошення

Оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Коригування проекту детального плану території в межах вулиць Львівської, Цегельної та Супутника у місті Луцьку"

1. Повна назва документа державного планування:

Стратегічна екологічна оцінка «Коригування проекту детального плану території в межах вулиць Львівської, Цегельної та Супутника у місті Луцьку».

2. Інформація про замовника :

Виконавчий комітет Луцької міської ради. 43025 м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19.

3. Вид та основні цілі документа державного планування:

Визначення параметрів забудови земельних ділянок, планувальна організація забудови та інженерного забезпечення території, визначення містобудівних умов та обмежень, зв’язок з іншими документами державного планування.

В ході здійснення СЕО мають бути оцінені ймовірні наслідки реалізації документа державного планування «Коригування детального плану території в межах вулиць Львівської, Цегельної та Супутника у місті Луцьку», зокрема вплив на довкілля.

4. Інформація щодо запланованих інформаційних заходів:

З повним текстом заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна ознайомитися на офіційному сайті Луцької міської ради www.lutskrada.gov.ua, розділ «Оголошення» та на стенді на першому поверсі департаменту «Центр надання адміністративних послуг в місті Луцьку» за адресою вул. Лесі Українки, 35.

 

Управління містобудування та архітектури