1. Головна
  2. Оголошення

Орендарям земельних ділянок комунальної власності!

Луцькою міською радою внесено зміни в розмір орендної плати за земельні ділянки комунальної власності в частині відсоткової ставки, а саме:

1. Для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд відсоток від грошової оцінки земельної ділянки замінився з "3" на "0.09".

2. Для розміщення кооперативних автостоянок для зберігання особистого транспорту громадян, гаражно-будівельних кооперативів, які не є суб’єктами підприємницької діяльності, відсоток від грошової оцінки земельної ділянки змінився з "3" на "0.3".

3. Для розміщення індивідуальних гаражів відсоток від грошової оцінки земельної ділянки змінився з "3" на "0.3".

Для внесення змін в діючі договори оренди землі, а саме для укладення додаткових угод, Орендарям земельних ділянок необхідно надати в управління земельних ресурсів Луцької міської ради (м. Луцьк, вул. Лесі Українки, буд. 35, 1-й поверх, каб. № 5, години надання консультацій – щопонеділка з 9.00 до 13.00 год.) наступні документи:

  1.  Копії документів, що посвідчують особу Орендаря (для юридичних осіб – засвідчені у встановленому порядку ).

  2. Копія витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, який видано після реєстрації права оренди земельної ділянки в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

  3. Оригінал витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виданого в поточному році.

  4. Оригінал довідки Головного управління ДФС у Волинській області про відсутність заборгованості по орендній платі за землю, виданої в поточному році (м. Луцьк, Київський майдан, буд. 4). У разі, якщо договір оренди землі укладений з кількома орендарями, така довідка повинна містити інформацію щодо відсутності заборгованості в усіх Орендарів.

Для отримання додаткової інформації Орендарі земельних ділянок можуть звернутися у відділ оренди землі управління земельних ресурсів Луцької міської ради за тел. (0332) 777 872 або в години консультацій.».

З рішенням Луцької міської ради від 24.06.2009 № 42/20 «Про впорядкування орендної плати за землю» із змінами та доповненнями можна ознайомитися на сайті Луцької міської ради (рубрика «Міська влада»- «Виконавчі органи міської ради» «Управління земельних ресурсів»).