1. Головна
  2. Оперативна інформація

Освітні заклади міста готуються до початку навчального року

Освітні заклади міста готуються до початку навчального року

Невпинно наближається новий навчальний рік, коли сотні луцьких школярів знову відкриють двері рідної школи, і з новими силами сядуть за парти здобувати знання. А тому одним із найпріоритетніших завдань міської влади є забезпечити гідні умови навчання для дітей та роботи – для вчителів. Відтак, сьогодні секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та начальник управління освіти Зіновія Лещенко оглянули хід ремонтних робіт у навчальних закладах міста, що покликані приготувати луцькі школи та садочки до Дня знань.

 
 
 
 
 

У навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 — технологічний ліцей» триває ремонт двох класних кабінетів, вікна яких замінять на енергоефективні. Також було відремонтовано шкільний коридор третього поверху – вистелено плитку.

 
 
 
 
 
 
 

Готується прийняти діток також заклад дошкільної освіти №5. У садочку відновлюють лакове покриття підлоги, провадять косметичний ремонт приміщень, капітальний ремонт сходів. У харчовому блоці закладу встановили нове кухонне обладнання, що допоможе покращити якість дитячого харчування.

 
 
 
 
 
 
 
 

Масштабні ремонтні роботи тривають також у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №5. Асфальт на площі перед школою руйнувався, тож його повністю замінять бруківкою. Ремонту зазнають також дощові стоки. Попередньо ж, тут було відремонтовано коридор та санвузол. Усі роботи планується завершити до 1-го вересня.

 
 
 
 
 

«Об’їхавши декілька об’єктів освіти, ми побачили, наскільки за ці більш ніж два роки змінилися наші садочки та школи. І цей процес змін та динаміка не спадають. Сьогодні ми розуміємо, що дешевих ремонтів не буває. Проте, якщо ми прагнемо, щоб наші діти навчалися в прекрасних школах, відвідували чудові садочки — ми мусимо працювати над цим. Чим, власне, і займаємося», - розповів Григорій Пустовіт.

 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)