1. Головна
  2. Оперативна інформація

Освітні заклади міста розпочинають навчальний рік із відремонтованими приміщеннями

Освітні заклади міста розпочинають навчальний рік із відремонтованими приміщеннями

Керівництво міста неодноразово наголошувало, що розвиток освітньої галузі — один із пріоритетів для влади. Протягом поточного року у навчальних закладах тривало безліч ремонтних робіт, проводився благоустрій територій та роботи із покращення енергоефективності. Сьогодні секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та радник міського голови Ігор Поліщук оглянули деякі із проведених робіт.

Відтак, посадовці завітали до Гімназії №14 імені Василя Сухомлинського. Тут завершився поточний ремонт актового залу. Також сюди було придбано нові, м’які глядацькі крісла, замінено двері. В подальшому, до закладу планується облаштувати кращий автомобільний заїзд.

 
 
 
 
 

 У навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 – технологічний ліцей” завершився поточний ремонт двох класів. Окрім того, у цих приміщеннях замінено систему опалення та освітлення. Серед запланованих робіт у школі – облаштування сучасного футбольного поля із штучним покриттям.

 
 
 
 
 
 
 

Завершено ремонт у актовому залі гімназії №18. Тут проведено поточний ремонт приміщення, замінено глядацькі крісла.

 
 

“Ми задоволені тим, як вдалося підготувати школи до нового навчального року цього сезону. Як і минулого року, цьому було приділено дуже багато уваги. Необхідно і надалі проводити такі роботи. Наступного року працюватимемо у цьому напрямку ще потужніше, адже запускається проект НЕФКО-3. Будемо і надалі покращувати, ремонтувати школи і садочки там, де це необхідно”, - розповів Ігор Поліщук.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)