1. Головна
  2. Оперативна інформація

Перші нові тролейбуси на вулиці Луцька вийдуть ще до кінця року

Перші нові тролейбуси на вулиці Луцька вийдуть ще до кінця року

Сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад та радник міського голови Ігор Поліщук завітали на автоскладальний завод №1 автомобільної компанії “Богдан Моторс”, щоб ознайомитись із ходом збору нових тролейбусів, що курсуватимуть вулицями міста.

Директор заводу Дмитро Писаний провів посадовців потужностями підприємства та запевнив, що перші одиниці транспорту буде закінчено із суттєвим випередженням графіку, що зазначений у контракті.

 
 
 
 

“Уже в жовтні лучани зможуть проїхатись комфортабельними тролейбусами. Сьогодні ми спостерігали як проходить процес їх виготовлення для потреб Луцька. Це тролейбуси вже перевірені часом, адже більше 50-ти таких тролейбусів придбав Харків, і заводом було виправлено усі незначні нюанси. Ми сподіваємося, що вони працюватимуть стабільно, будуть надійними і виконуватимуть свою функцію багато-багато років.

Це надзвичайно важливо, адже тролейбусний парк Луцького підприємства електротранспорту вже досить зношений, а містом курсують багато маршруток, які коптять та не є екологічно чистими. 29 тролейбусів, які ми отримаємо згідно контракту, зможуть замінити близько 80-ти маршруток. Це є більше половини маршрутного транспорту нашого міста. Я вважаю, що це дуже хороший крок для мешканців нашого міста, адже краще їхати в новому, комфортабельному тролейбусі з кондиціонером, доступністю для людей з інвалідність, ніж в старій маршрутці”, - зазначив Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)