1. Головна
  2. Оперативна інформація

Перші результати кампанії "Обери свого лікаря"

Перші результати кампанії "Обери свого лікаря"

Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук взяв участь у відеоселекторній нараді, яку проводив Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

З початку кампанії укладено 305 000 декларацій. Понад 1030 закладів, які надають первинну медичну допомогу, приєднані до системи е-Health.

В цілому Віце- прем’єр-міністр України оцінив початок кампанії позитивно, акцентувавши на вирішенні проблемних питань, а саме: посилення інформаційного роз’яснення роботи комунікацій з громадянами, забезпечення вільного вибору лікаря, збереження персональних даних, проведення щоденного моніторингу та аналізу, забезпечення комп’ютерною технікою та доступ до інтернету, організація поїздок керівництва МОЗ України у регіони. Крім того, Павло Розенко наголосив на важливості чіткого виконання урядової програми «Доступні ліки».

На нараді також виступили виконувач обов’язків Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун та заступник Міністра Павло Ковтонюк, які звернули увагу на чітке дотримання нормативно- розпорядчих документів щодо вибору лікаря та здійснення комунікацій між медиками та громадськістю через виступи у засобах масової інформації та розповсюдження різноманітної інформації в громадських місцях, транспорті, навчальних закладах, комунальних та торгівельних закладах (підприємствах).

Повідомили, що найближчим часом у регіони буде скеровано різноманітну інформаційну продукцію, а на центральних каналах телебачення та радіо будуть транслюватись відповідні ролики.

Довідково: усі комунальні заклади «Центри первинної медико-санітарної допомоги» та дитяча поліклінніка зареєстровані у системі МОЗ України е-Health та медичних інформаційних системах, виготовлені електронні підписи медичних працівників. Проведено відповідне попереднє навчання щодо заповнення декларацій згідно вимог наказу МОЗ від 19.03.2018 №503 «Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2018 р. за N 347/31799.

(за посиланням: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE31799.html ) .

Робочі місця лікарів - реєстраторів обладнані комп’ютерною технікою та підключені до інтернету.

Станом на 11 квітня 2018 року у місті Луцьку укладено 1649 декларацій.

Прес служба МОЗ України відзначила активну роботу центрів первинної медико-санітарної допомоги м. Луцька щодо початку кампанії «Обери свого лікаря».

 

 

 

Управління охорони здоров’я