1. Головна
  2. Оперативна інформація

Перукарні та заклади промислової групи товарів найчастіше порушують карантинні вимоги

За результатами перевірок, які щоденно проводять спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області на риках міста, у перукарнях та салонах краси, закладах реалізації продуктів харчування, промислової групи товарів та інших об’єктах господарювання, найбільше порушень протиепідемічних заходів фіксують саме у перукарнях та магазинах промислової групи товарів. Про це сьогодні йшлося під час онлайн-засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки під головуванням секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта.

За даними управління охорони здоров’я міської ради та Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України, станом на 20 травня 2020 року, у Волинській області зареєстровано 676 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції. За минулу добу додався 41 новий випадок. у Луцьку зафіксовано 140 випадків захворювання на коронавірус, з них 5-летальних. Окрім цього, до сімейних лікарів звернулись 119 лучан, у яких діагностували грип та ГРВІ, з них 60 дітей.

“За минулу добу на Волині значно побільшало хворих на COVID-19. Якщо ця невтішна статистика буде зберігатися, пом’якшення карантину, яке передбачає відновлення роботи громадського транспорту, може й не відбутися. Сьогодні про це уже повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Ця ситуація вимагає від нас максимально серйозного відношення, адже Луцьк - невід’ємна частина Волинської області. Із першим етапом послаблення карантину контактів між людьми побільшало, тому відповідальність за власне здоров’я лежить на кожному з нас. Хвороба підступна, вона не обирає ні за віком, ні за соціальним статусом. Самодисципліна, дотримання правил санітарної безпеки, а у випадку захворювання - оперативне відстеження контактних осіб — у такий спосіб вдасться запобігти розповсюдженню інфекції серед населення”, - аналізуючи ситуацію із захворюваністю, наголосив секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області обстежили сьогодні 15 суб'єктів підприємницької діяльності. Найбільше порушень фіксували у перукарнях та салонах краси. Також працівники Держпродспоживслужби працюють і на ринках міста: проводять вимірювання температури, слідкують за дотриманням дистанції між покупцями.

Працівники поліції продовжують посилено патрулювати місто на предмет дотримання вимог карантину, а також відстежувати коло осіб, які могли перебувати у контакті з хворими на COVID-19.

Інспектори департаменту муніципальної варти сьогодні обстежували заклади громадського харчування, зокрема літні тераси кафе та ресторанів. В цілому, порушень не виявлено. З дотриманням встановлених правил працюють і ринки міста. Лише на ринку “Центральний” сьогодні зафіксували кілька порушень.

Інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення міста триває.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради,

(777904, 777946, 724727, 720665)