1. Головна
  2. Оперативна інформація

Під час пресконференції розповіли про причини звільнення тренера-викладача з плавання Володимира Самчука

Під час пресконференції розповіли про причини звільнення тренера-викладача з плавання Володимира Самчука

Сьогодні відбулась пресконференція за участю директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Олексія Веремійчика, директора спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву плавання Олександра Сологуба та представників ЗМІ, на рахунок ситуації, що склалася навколо звільнення тренера-викладача з плавання Володимира Самчука.

 
 
 

Повідомляється, що проблема виникла у зв’язку із злісним порушенням тренером трудової дисципліни. Володимир Самчук не виходив на роботу з 8 серпня. В цей час (протягом 08.06 - 12.06) його учень, рекордсмен України Максим Ткачук, перебував у Запоріжжі на Чемпіонаті України з плавання. Їхати на ці змагання тренер також відмовився.

Не зважаючи на це, Володимир Самчук не став підписувати усі акти та документи, що фіксували б це порушення. Чоловік категорично відмовився від пояснень та конструктивного діалогу із трудовим колективом, в свою чергу, звинувачуючи керівництво басейну у відсутності співпраці та фінансування підготовки до Чемпіонату світу.

 
 
 

Проте, підготовка та участь спортсмена у міжнародних змаганнях підпадає під юридичну компетенцію Міністерства молоді та спорту України. Володимир Самчук, навіть знаючи про це, вирішив обійтись без фінансового втручання та запропонував самостійне керування (відповідальність) за підготовку спортсмена. Окрім того, тренер не подав адміністрації басейну індивідуальний план тренування своїх спорстменів.

Директор закладу Олександр Сологуб розповів, що протягом тижня керівництво басейну не могло зв’язатися з тренером, який уникав телефонних розмов і будь-яких пояснень своєї відсутності. Володимир Самчук систематично порушував трудову дисципліну, запізнювався на заняття з дітьми, виправдовуючи це тим, що діти повинні вчитися самостійності і не чекати тренера.

«Близько 1000 людей користується послугами цього басейну. Серед них тренується 400 дітей. І лише 8 із них — підопічні Володимира Самчука. Не зовсім коректно робити кумира із тренера, який разом з більш як 16-ти колегами займається однією і тією ж справою. У нас близько 10-ти тренерів, які виховали значно більшу кількість майстрів та кандидатів у майстри спорту», - додав Олексій Веремійчик.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)