1. Головна
  2. Оперативна інформація

Під час війни Управління Держпраці надаватиме консультації дистанційно

Для цього впроваджується функція “інтерактивний інспектор”, що забезпечить роботодавців і працівників інформацією та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням.

В умовах військової агресії росії сьогодні продовжують працювати тисячі підприємств та мільйони громадян України. Очевидно, як у роботодавців, так і у працівників виникає безліч запитань. Тому Управління Держпраці у Волинській області не припинятиме консультувати працівників та роботодавців з найактуальніших питань.

Відповіді на найбільш часті запитання розміщено на сайті Управління Держпраці у Волинській області, у рубриці “Новини” та “Запитання — відповіді” за посиланням http://lutsk.dsp.gov.ua/.

Якщо ви не знайшли на сайті те, що вас цікавило, або у вас немає технічної можливості ним скористатися, – для ваших послуг доступний сервіс “інтерактивний інспектор”. Заповнити форму для отримання роз’яснень можна за посиланням: https://forms.gle/szJpKgAVrkyTP9e4A ; або за телефоном: (0332)71-74-76 та (0332)71-74-88, чи електронною поштою: zvern@lutsk.dsp.gov.ua.

 

Управління Держпраці у Волинській області