1. Головна
  2. Оперативна інформація

Під час засідання круглого столу лучани обговорили останні нюанси впровадження системи електронної оплати проїзду

Під час засідання круглого столу лучани обговорили останні нюанси впровадження системи електронної оплати проїзду

Сьогодні у приміщенні конференц-залу департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» відбулось засідання круглого столу, під час якого обговорили внесення змін до проєкту рішення виконавчого комітету міської ради «Про оператора електронних систем у місті Луцьку». У засіданні взяли участь перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Юрій Безпятко, начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов, працівники виконавчих органів та депутати Луцької міської ради, представники перевізників і організації, що займатиметься введенням електронного квитка у громадському транспорті нашого міста.

Володимир Степанов розповів, що пропоновані зміни стосуються, зокрема, обігу готівки у транспортних засобах, який припиниться з перших днів введення системи електронного квитка. Натомість, лучани матимуть можливість придбати картку для оплати проїзду на зупинках громадського транспорту, в терміналах та магазинах. Окрім того, планується запровадити разові квитки для гостей міста, яким не потрібна багаторазова картка.

 
 
 
 

Також у проєкті прописаний порядок відшкодування збитків для перевізників при обслуговуванні пільгових категорій населення, відбулась незначна зміна терміногії та виключено більше непотрібні пункти, що додатково регулюються законодавством.

Депутати та представники громадськості долучились до обговорення, поставивши свої запитання та уточнення.

 
 
 
 
 
 

«Я хочу подякувати представникам виконавчих органів Луцької міської ради, перевізникам та оператору, що взяли участь у обговоренні. Під час наших попередніх зустрічей кожен пункт цього договору було відшліфовано. Звичайно, ще до його підписання будуть обговорені певні нюанси, проте я хотів би наголосити, що критика завжди стимулює до роботи та змушує шукати вирішення проблемних питань», - зазначив Григорій Недопад.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)