Під час засідання Громадської ради при міському голові розглянули ряд важливих питань життєдіяльності міста
На початку директор ВОГО «Гендерний центр», кандидат політичних наук Оксана Ярош запропонувала привітати АТ «СКФ Україна» від імені міської ради з перемогою в рамках конкурсу «Рівні можливості: найкращий роботодавець 2011».
Потому координатор Луцького прес-клубу реформ Богдана Стельмах озвучила питання про розміщення на всіх зупинках міста розкладу руху маршрутних таксі. «Рух громадського транспорту потребує врегулювання, особливо у вечірній період. Це проблема не лише для лучан, а й для гостей, в тому числі, іноземних туристів. Їм важко тут орієнтуватися. Контролювати ж графік руху має громада», – сказала вона.
Тож члени Громадської ради підтримали відповідне звернення до міського голови, аби встановити розклади руху транспорту на зупинках.
Ще одне питання, яке викликало активне обговорення, стосувалось створення в Луцьку Центру надання адміністративних послуг. Виконавчий директор Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу Михайло Шелеп запропонував провести широке роз’яснення серед громадськості щодо цього питання, провести публічну презентацію ЦНАП перед громадою міста.
Голова Громадської ради, голова ВОГО «Фонд місцевого розвитку» Петро Верзун підтримав цю пропозицію, адже «створення ЦНАП – складний проект, який дуже потрібний громаді, тому вона повинна висловити свою думку про нього».
У результаті члени Громадської ради вирішили створити робочу групу з п’яти осіб, яка б напрацювала відповідну методику проведення консультацій з громадськістю щодо створення і діяльності Центру надання адміністративних послуг в місті.
Крім того, Громадська рада підтримала відкрите звернення громадських організацій до Луцького міського голови, секретаря та депутатів міської ради щодо відновлення конкурсу проектів з молодіжних проблем в Луцьку, а також включила до свого складу голову організації «Українське таксі», директора підприємства «АвтоПаркСервіс» Олександра Кралюка.
Підтримано звернення до міського голови щодо концепції розвитку ринків міста, в якому, серед іншого, запропоновано: провести повну інвентаризацію та паспортизацію всіх торгових яток на території Луцька з метою легалізації чи заборони їх діяльності, обмежити рух транспорту від Центрального ринку до вулиці Братковського, розглянути питання щодо можливого запровадження повної заборони стихійної торгівлі на вулиці Замковій, проводити сезонні ярмарки від виробників на вулиці Глушець, ініціювати питання про створення оптового сільськогосподарського ринку тощо.
У кінці було заслухано інформацію про створення дієвої моделі запобігання порушенням прав жінок, які виховують дітей з с особливими потребами, з якого доповіла голова правління ЦППС «Любисток» Людмила Переходько.
Відділ інформаційної роботи міської ради
(777904, 777946, 724727, 720665)