1. Головна
  2. Оперативна інформація

Підписано угоду про співпрацю між ЦНАП у м. Луцьку та ПАТ “Волиньгаз”

Підписано угоду про співпрацю між ЦНАП у м. Луцьку  та ПАТ “Волиньгаз”

26 листопада 2018 року підписано угоду про співробітництво між Управлінням клієнтського сервісу Центру обслуговування клієнтів ПАТ “Волиньгаз” та департаментом “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради у сфері надання адміністративних послуг.

“Наразі ми напрацьовуємо два проекти: співпрацю з ЦНАП та створення клієнтоорієнтованого сервісу, - зазначив начальник управління клієнтського сервісу ПАТ “Волиньгаз” Юрій Петрук. - ЦНАП у місті Луцьку створений одним з перших в Україні, тож має чималий досвід в організації роботи, нам є чого у них повчитися, перейняти досвід, незважаючи на те, що ми працюємо більш вузьконаправлено”.

“Сподіваюся, що наша співпраця буде результативною, - наголосила директор депаратменту Лариса Карп’як. - Щодня у ЦНАП громадяни реєструють нерухоме майно. Для зручності лучан, щосереди ми запровадили у департаменті консультації з надавачами комунальних послуг міста: ДКП “Луцьктепло”, КП “Луцьководоканал”, ТОВ “Місцевий обчислювальний центр”. Є можливість відразу укласти договори зі споживачами або ж внести зміни у кількість зареєстрованих осіб. Крім того, на рецепції встановлені скриньки для подачі показів лічильника води та світла. Тож співпраця з ПАТ “Волиньгаз” теж дасть свої позитивні результати” .

Підписання відповідної Угоди відкриває можливості отримання у ЦНАП консультацій з питань пов’язаних з розподілом та постачанням природного газу, приєднанням до газорозподільної системи, припинення/відновлення газопостачання, втсановлення та зміною лічильників обліку газу.

 

Окрім того, можна буде уточнити інформацію щодо чинних тарифів на природний газ, нарахувань за послугу газопостачання із врахуванням пільг та субсидій, передбачених чинним законодавством.

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами! Ми працюємо для вас!

 

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”