1. Головна
  2. Оперативна інформація

Підписано угоду про запровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті Луцька

Підписано угоду про запровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті Луцька

З метою підписання договору про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті у міській раді сьогодні відбулася зустріч секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта, першого заступника міського голови Григорія Недопада із представниками іноземних компаній: Мухамметом Еміном Деміром, менеджером з міжнародного продажу компанії «KENT KART EGE ELEKTRONIK» та Казімом Ерарсланом, директором компанії ТОВ «PAYNET SERVICES»

 
 

Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету від 19 червня 2019 року «KENT KART EGE ELEKTRONIK» спільно із ТОВ «PAYNET SERVICES» оголошено переможцем. 9-10 липня 2019 року відбулись дві робочі зустрічі за участю представників міської ради, під час яких сторонами було обговорено усі пункти майбутнього договору про співпрацю.

Привітавши іноземних партнерів у нашому місті, Григорій Пустовіт зазначив: “Сьогодні ми зустрілися тут з приводу визначної події - підписання угоди про впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті міста Луцька. Впевнений, що ця співпраця буде взаємовигідною та поглибить наші партнерські відносини із Туреччиною. Для нашого міста впровадження електронного квитка саме вашими компаніями - це величезна перевага. Коли цей проект через декілька місяців успішно запрацює у Луцьку, ми будемо готові ділитися спільним позитивним досвідом з іншими містами. Сьогодні ми фактично перебуваємо на старті його впровадження”.

 

Перший заступник міського голови Григорій Недопад додав, що між підписанням угоди та безпосереднім впровадженням пройде певний проміжок часу. “Ми станемо стартом для розповсюдження ваших послуг іншими містами України. І свого боку дуже дякуємо за співпрацю”, - сказав він.

 

Представники іноземних компаній висловили сподівання, що місто Луцьк стане зразковим прикладом впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті в цілому по Україні. Під час впровадження цього проекту спільно з перевізниками буде докладено максимум зусиль задля комфорту пасажирів. "Зараз перед нами стоїть чимало завдань, пов’язаних із навчанням персоналу та перевізників ефективній роботі із системою. Через чотири місяці планується початок роботи автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті Луцька. Орієнтовна дата - 11 листопада 2019 року", - зазначили вони.

 

Потому відбулося офіційне підписання договору про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті міста Луцька.

 
 
 
 

Довідково:

Компанія «KENT KART EGE ELEKTRONIK» працює на ринку розумних технологій з 1998 року, провадить свою діяльність у 42-х містах світу, активно працює у 26 містах Туреччини. У 30 містах виступає оператором електронних систем та керує транспортною системою від імені муніципалітетів.

Компанія «PAYNET SERVICES» працює у галузі платіжних операцій в Україні близько 8 років, співпрацює із операторами мобільного зв’язку Kyivstar, Vodafone, Lifecell. PAYNET та KENT KART разом подали заявку на участь у конкурсі на відбір оператора електронних систем у Луцьку, представивши спільний інвестиційний проект.

 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)