1. Головна
  2. Оперативна інформація

Пісенний конкурс та творчі майстер-класи: у центрі Луцька відзначають Міжнародний день захисту дітей

Пісенний конкурс та творчі майстер-класи: у центрі Луцька відзначають Міжнародний день захисту дітей

Святкова атмосфера панує сьогодні у центрі нашого міста. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на Театральному майдані розпочався заключний гала-концерт телевізійного обласного пісенного конкурсу для школярів “Співай за мрію”. Організаторами конкурсу є ТРК “Аверс” за підтримки департаменту культури міської ради та фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”. Упродовж шести місяців юні таланти Волині мали змогу продемонструвати свої вокальні здібності в ефірі телеканалу “Аверс”. Учасниками конкурсу стали 119 школярів з різних куточків області.

 
 
 

З вітальним словом до учасників та гостей заходу звернувся радник міського голови Ігор Поліщук. “Наші діти- це наше майбутнє. Сьогодні вони насолоджуються дитинством, а вже зовсім скоро розбудовуватимуть нашу країну, визначатимуть вектор її розвитку. У Луцьку проживає багато обдарованих дітей. Вони є переможцями багатьох різноманітних мистецьких конкурсів, спортивних змагань та олімпіад різних рівнів. Завдання міської влади- насамперед забезпечити достойні умови для навчання та всебічного розвитку дітей. Щиро дякую усім, хто долучився до організації цього чудового пісенного конкурсу, яких допомагає нашій талановитій молоді розкрити свій творчий потенціал”, -зазначив він.

 

Також Ігор Поліщук наголосив, що протягом двох років для розбудови та покращення матеріально-технічної бази закладів загальної та позашкільної освіти міста Луцька буде залучено понад 7 млн євро. Це й гранти, і кошти міського бюджету, кошти пільгових кредитів. Окремо Ігор Поліщук висловив вдячність фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” за сотні важливих проектів, реалізованих у школах міста, адже це неоціненний внесок у майбутнє дітей.

 
 
 

До вітань долучилася й перший заступник голови правління фонду “Тільки разом” Лариса Тарасюк, подякувавши лучанам за гостинність, адже на фестивальній сцені два дні поспіль “співатимуть за мрію” чимало гостей з інших міст, містечок та селищ Волині.

 
 
 
 
 

У цей час поблизу головної сцени фестивалю тривало культурно-мистецьке дійство під назвою “Фестиваль ідей для дозвілля дітей”, організоване департаментом культури. Майстри народної творчості, вихованці творчих студій показали дітлахам чимало варіантів проведення літніх канікул весело та корисно.

 
 
 
 

В рамках фестивалю презентували проекту «Бібліотека - територія дитинства» Луцької міської централізованої бібліотечної системи. Мета програми - створення умов для організації змістовного дозвілля дітей, творчої самореалізації, забезпечення читацьких потреб, розширення кола спілкування дорослих та дітей, популяризація бібліотеки як найбільш безпечного і корисного місця для перебування дітей у канікулярний період.

 
 

Святкування Міжнародного дня захисту дітей супроводжувалося різноманітними розважальними та пізнавальними заходами, а також виступами дитячих творчих колективів закладів естетичного виховання нашого міста.

 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)