1. Головна
  2. Оперативна інформація

Пішохідна зона на проспекті Молоді вирізнятиметься привабливістю та практичністю

Сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радники міського голови Ігор Поліщук та Юрій Безпятко проінспектували хід ремонтних робіт на дорогах нашого міста.

Зокрема, посадовці побували на вулиці Надозерній, де завершуються роботи з облаштування щебеневого дорожнього покриття із напівпросочуванням бітумною емульсією. Така технологія широко використовується у секторах приватної забудови Луцька, і чудово себе зарекомендувала. Попередньо мешканці цієї вулиці часто скаржились на розбите ґрунтове покриття, ситуація особливо ускладнювалась у період дощів.

 
 

Тривають також роботи з капітального ремонту дороги на вулиці Ківерцівській. На разі тут іде підготовка до вкладання вирівнюючого шару асфальту, облаштовуються нові водозабори зливової каналізації. Окрім того, на цій ділянці буде відремонтовано пішохідну зону, викладено бруківку та проведено благоустрій.

 
 
 
 
 
 
 

Тим часом, мешканці багатоповерхових будинків на вулиці Січовій, 3, 3а, 5, 7 з нетерпінням очікують закінчення капітального ремонту тутешньої прибудинкової території. У їх дворі буде викладено комфортну бруківку, проведено благоустрій, встановлено сучасне LED-освітлення.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Особливо посадовці відзначили ремонт пішохідної зони на проспекті Молоді.

 

“До реалізації різноманітних рішень необхідно підходити творчо та відповідально. До прикладу — тротуар на проспекті Молоді, до ремонту він був практично знищеним. Можна було зробити звичайний суцільний тротуар, однак було залучено творчих проектантів, які підійшли до проблеми сучасно.

Тут є пішохідна зона, розділена із велосипедною доріжкою, є зона озеленення, передбачено встановлення лавочок. Це буде дійсно як тротуар проспекту — функціонально, привабливо і дуже практично”, - зазначив Ігор Поліщук.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)