1. Головна
  2. Оперативна інформація

Після завершення ремонту кільцевої розв’язки біля РЦ “Промінь” підтоплення пішохідних переходів не відбуватиметься

На численні звернення громадян щодо підтоплення пішохідних переходів біля РЦ “Промінь” повідомляємо, що поточний ремонт кільцевої розв’язки ще не завершений. Проведено роботи з вкладання асфальтного покриття, встановлено бордюри, влаштовано острівок безпеки. Нині ж, за словами директора департаменту ЖКГ Миколи Осіюка, підрядна організація проводить роботи з влаштування зливової каналізації на виїзді на кільцеву розв’язку з проспекту Василя Мойсея. До кінця тижня такі ж роботи буде проведено й на виїзді з проспекту Президента Грушевського, де під час сьогоднішніх сильних опадів відбулося підтоплення пішохідного переходу. Микола Осіюк наголосив, що є певні технологічні процеси і їх треба дотримуватися.

Поточний ремонт кільцевої розв’язки біля РЦ “Промінь”, за сприятливих погодних умови, планують завершити до кінця наступного тижня. Підрядна організація має ще завершити роботи з асфальтування, влаштування інженерних мереж та нанесення розмітки.

Як запевнив директор департаменту ЖКГ, після завершення усіх робіт затоплення пішохідних переходів та самої кільцевої розв’язки не відбуватиметься.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)