1. Головна
  2. Оперативна інформація

Погодні умови сприяють активним ремонтним роботам на вулицях та дворах Луцька

Погодні умови сприяють активним ремонтним роботам на вулицях та дворах Луцька

Не припиняються ремонтні роботи із благоустрою міста. Сухі та погожі дні дозволяють максимально охопити усі чорнові роботи по вкладанню бруківки чи дорожнього покриття. Вже зовсім скоро буде завершено вкладання бруківки і на одному з найбільших об’єктів, що зазнали капітального ремонту цього року — площі Героїв Майдану перед Палацом урочистих подій у Луцьку.

"Станом на сьогодні тут працює близько сорока працівників та до десяти одиниць техніки. Роботи ідуть дуже активно. Завершили вже фактично роботи позаду приміщення Палацу урочистих подій. Бачимо, що на більшу половину виконано роботи по вкладанню гранітного каменю, тротуарної плитки, завершується висадка крупномірних дерев, готуються паркомісця, виведено мережу освітлення, незабаром почнуть встановлювати ліхтарі.

Думаю, що близько шестидесяти відсотків робіт вже виконано. Готуємося на початку листопада закінчити основну масу робіт і завершувати надалі усі естетичні деталі”, - розповів міський голова Ігор Поліщук. Сьогодні разом із секретарем міської ради Юрієм Безпятком та директором департаменту житлово-комунального господарства Миколою Осіюком вони оглянули хід ремонтних робіт на вулицях нашого міста.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Триває також завершення роботи з капітального ремонту скверу біля НВК №26 по вулиці Кравчука та капітального ремонту прибудинкової території на вулиці Генерала Шухевича, 1, 3. Що стосується останнього, то тут ренновація двору була особливо очікувана — під час тривалих злив двір на Шухевича заливало, через розбите дорожнє полотно, пішохідні зони та глибокі калюжі мешканцям складно було потрапити до своїх домівок чи просто запаркувати автівку.

Сьогодні тут вкладають нову бруківку, облаштовують нову зливову каналізацію та проводять загальний благоустрій. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дістався ремонт і до віддалених доріг. Так, нещодавно було завершено облаштування дороги із напівпросочуванням бітумною емульсією на вулиці Лисенка у селі Тарасове.

 
 
 
 

Тривають також роботи з капітального ремонту прибудинкової території на вулиці Потебні, 50. Тут було розширено проїжджу частину, викладено бруківку, облаштовано нові паркомісця, дитячий майданчик, лавочки.

Поки дозволятимуть погодні умови, активна фаза ремонтних робіт на дорогах та вулицях нашого міста продовжиться.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)