1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про оголошення громадського обговорення щодо перейменування вулиць у місті Луцьку та селі Милуші

 

Вулиця, що підлягає перейменуванню

Пропозиція

1.

Чернишевського

Петлюри Симона

2.

Арцеулова

Севастопольської авіабригади

3.

Вороніхіна

1.Володимира Патріарха

2.Ольги княгині

4.

Даньшина

1.Косач Ізидори

2.Івасюка Володимира

5.

Маковського

1.Дзюби Івана

2.Козяра Анатолія

6.

Павлова

Крата Михайла

7.

Скрябіна

Стравінського Ігоря

8.

Софії Ковалевської

Пчілки Олени

9.

Чайковського

Любарта князя

10.

Тарасова (с. Милуші)

Шевченка Тараса

11.

Єршова

Яремчука Назарія

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» Луцька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у місті Луцьку та селі Милуші.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі на адресу: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35 та на платформу електронної демократії за посиланням https://consult.e-dem.ua/consultations/714 (тел. 777864) протягом 2 місяців з дня оприлюднення даного оголошення. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються. Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій – заступник директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління містобудування та архітектури Маруняк Андрій Ярославович.

Громадські обговорення відбудуться 27 грудня 2023 року о 15.00 в приміщенні залу засідань департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

 

 

 

Департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами