1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про оголошення конкурсу на кращу пропозицію розміщення та зовнішнього вигляду тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на вул. Глушець

1. Керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи розпорядження міського голови від 30.03.2018 № 147«Про оголошення конкурсу на кращу пропозицію розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на вул. Глушець », з метою проведення благоустрою території міста, виконавчий комітет та управління містобудування та архітектури оголошує конкурс на кращу пропозицію розміщення та зовнішнього вигляду тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності з об’єктами рекреації та місцями для відпочинку дорослих та дітей на вул. Глушець.

2. Замовник – виконавчий комітет Луцької міської ради.

3. Вихідні матеріали можна отримати в управлінні містобудування та архітектури за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, каб. 20 телефон 777-865, 777-866.

4. Інформація про місце та строки проведення:

Пропозиції на кращу пропозицію благоустрою території на проспекті Волі подавати до 01 травня 2018 року за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, каб. 19, телефон 777-865, 777-866.

5. Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій:

заступник начальника управління містобудування та архітектури, головний інженер Гула Софія Вікторівна.

 

 

Управління містобудування та архітектури міської ради