1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назву документа державного планування

Детальний план території вздож вулиці Карпенка-Карого (від вул. Лідавської до шляхопроводу на пр-ті Перемоги) в місті Луцьку в т.ч. звіт СЕО.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Виконавчий комітет Луцької міської ради.

3. Процедура розгляду та врахування пропозицій громадського обговорення

1) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної

оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному сайті Луцької міської ради: https://www.lutskrada.gov.ua/ - 28 жовтня 2021 року. Публікація в газеті «Волинська газета» №42 - 28 жовтня 2021, в газеті «Луцький замок» №43 - 28 жовтня 2021.

2) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до проєкту документу державного планування та звіту СЕО. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

3) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 27.01.2022 о 15.00 в залі для нарад в приміщенні департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» (43025 м. Луцьк вул. Лесі Українки, 35, 4 поверх).

4) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міської ради (43025, м. Луцьк вул. Лесі Українки, 35 каб. 20, телефон: 777-864, 777-866

5) орган до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:

Зауваження та пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту СЕО подавати в департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міської ради за адресою: 43025, м. Луцку вул. Лесі Українки, 35, каб. 20, телефон: 777-864, 777-866 та на електронну адресу: dm@lutskrada. gov.ua.

Пропозиції, що надаються, повинні містити обгрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

Детальний план території вздож вулиці Карпенка-Карого (від вул. Лідавської до шляхопроводу на пр-ті Перемоги) в місті Луцьку та звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту детального плану території вздовж вулиці Карпенка-Карого (від вул. Лідавської до шляхопроводу на пр-ті Перемоги) в місті Луцьку оприлюднено на офіційному веб-сайті Луцької міської ради www.lutskrada.gov.ua за посиланням https://bit.ly/3EpDmYW

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 23.01.2022 включно.