1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету

«Про затвердження Положення про порядок здійснення контролю оплати (реєстрації) проїзду у міському пасажирському транспорті загального користування Луцької міської територіальної громади у новій редакції»

 

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення «Про затвердження Положення про порядок здійснення контролю оплати (реєстрації) проїзду у міському пасажирському транспорті загального користування Луцької міської територіальної громади у новій редакції», розроблений відділом транспорту Луцької міської ради.

Проєкт спрямовано на розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг з метою вдосконалення якості надання цих послуг і передбачатиме підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезень пасажирів міським громадським транспортом загального користування шляхом запровадження ефективного контролю за безготівковою оплатою проїзду.

Підставою для розробки проєкту є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про автомобільний транспорт», постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту».

Проєкт разом з аналізом регуляторного впливу буде розміщено на вебсайті Луцької міської ради: http//www.lutskrada.gov.ua.

З текстом проєкту, додатками до нього, а також аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися у відділі транспорту Луцької міської ради (вул. Богдана Хмельницького, 21, каб. 303, тел. 720353).

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

- поштою за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 21, м. Луцьк, 43000 (відділ транспорту Луцької міської ради);

- електронною поштою за адресою: vtz@lutskrada.gov.ua