1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту «Детальний план території в межах вулиць Січової та Теремнівської у місті Луцьку (коригування)»

1. Мета, склад та зміст містобудівної документації:

Уточнення положень генерального плану та плану зонування території міста у зв’язку з потребою в узгоджені намірів власників земельних ділянок в межах вулиць Січової та Теремнівської (обслуговування існуючих підприємств) для будівництва багатоквартирного житлового будинку у зв’язку з коригуванням генерального плану; уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами; організація нормативного транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів; комплексного благоустрою і озеленення прилеглої території.

2. Основні техніко-економічні показники:

Територія в межах проекту 8,8154 га

Площа житлової забудови, у тому числі 15383 м²

- садибна забудова 2447 м²

- багатоквартирна забудова 12936 м²

Кількість квартир в проектній

багатоквартирній забудові 144

Чисельність населення, люд., у тому числі 429

- у багатоквартирний забудові 333

- у садибній забудова 96

Поверховість 12 поверхів

3. Відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації:

Замовник – управління капітального будівництва Луцької міської ради.

Розробник – КП «ВОЛИНЬПРОЕКТ»

4. Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом містобудівної документації:

- участь громадськості відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та законодавчих документів, скарг та пропозиції стосовно проекту «Детальний план території в межах вулиць Січової та Теремнівської у місті Луцьку (коригування)» подавати до 24 червня 2018 року за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, каб. 20, телефон 777-867, 777-864.

5. Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій:

- начальник управління містобудування та архітектури Герасимюк Леонід Васильович.

6. Інформація щодо запланованих інформаційних заходів:

- проект «Детальний план території в межах вулиць Січової та Теремнівської у місті Луцьку (коригування)» розміщено на сайті Луцької міської ради www.lutskrada.gov.ua, розділ «Оголошення» та на стенді на першому поверсі департаменту «Центр надання адміністративних послуг в місті Луцьку» за адресою вул. Лесі Українки, 35.

 

Управління містобудування та архітектури, 777865