1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості Внесення змін до Генерального плану м. Луцька

1. Мета, склад та зміст містобудівної документації:

Керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», у зв’язку з проведенням процедури внесення змін до Генерального плану міста Луцька, виконавчий комітет та управління містобудування та архітектури інформує громадськість про проведення громадських обговорень Внесення змін до Генерального плану м. Луцька.

2. Відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації:

Замовник – виконавчий комітет Луцької міської ради.

Розробник – Український державний науково-дослідного інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя. 01133 м. Київ бульвар Лесі Українки, 26.

3. Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом містобудівної документації:

участь громадськості відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та законодавчих документів, пропозиції стосовно проекту містобудівної документації з Внесення змін до Генерального плану м. Луцька подавати в управління містобудування та архітектури за адресою: 43025, м. Луцьк вул. Лесі Українки, 35, каб. 20, телефон: 777-864, 777-866 та на електронну адресу: dm@lutskrada. gov.ua.

Пропозиції громадськості подаються до 03.10.2020 у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил

4. Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій:

Начальник управління містобудування та архітектури Туз Веніамін Веніамінович

5. Інформація щодо запланованих інформаційних заходів:

Внесення змін до генерального плану м. Луцька розміщено на сайті Луцької міської ради www.lutskrada.gov.ua

6. Громадські слухання відбудуться 24.09.2020 о 10.00 в залі засідань міської ради в приміщенні Виконавчого комітету Луцької міської ради (43025 м. Луцьк вул. Богдана Хмельницького, 19, 3 поверх).

Усім бажаючим прийняти участь в громадських слуханнях необхідно попередньо надати в управління містобудування та архітектури свої контактні дані не пізніше 21.09.2020 для організації проведення слухань (в тому числі у формі онлайн конференції в зв’язку з продовженням дії карантинних обмежень).