1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у місті Луцьку та селі Прилуцьке

 

Вулиця, що підлягає перейменуванню

Пропозиція

1.

Бойка (с. Прилуцьке)

Лисенка Євгена

2.

Бородіна (м. Луцьк)

Небося Ігоря

 

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» Луцька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у місті Луцьку та селі Прилуцьке.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі на адресу: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35 та на платформу електронної демократії за посиланням https://consult.e-dem.ua/0710100000 (тел. (0332) 777 864) протягом 2 місяців з дня оприлюднення даного оголошення. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій – заступник директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління земельних ресурсів Гула Софія Вікторівна.

Громадські обговорення відбудуться 18 липня 2024 року о 15.00 год в приміщенні залу засідань департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

Біографічна довідка Небося Ігоря

Додаток вул. Бородіна на вул. Небося Ігоря

Автобіографічні дані Лисенка Євгена

Додаток вул. Бойка на вул. Лисенка Євгена