1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у місті Луцьку

 

Вулиця, що підлягає перейменуванню

 

Пропозиція

 

 

 

1

Декабристів

Атени Пашко

2

Ізмайлова

Василя Барвінського

3

Чехова

Олега Куцина

4

Волгоградська

Рядового Пянтковського

5

Пушкіна

Вальдемара Пясецького

6

Рилєєва

Олександра Байдукова

7

Першотравнева

(с. Жидичин)

Романа Скіри

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» Луцька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у місті Луцьку.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі на адресу м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35 та на електронну пошту dm@lutskrada.gov.ua (тел. 777864) протягом 2 місяців з дня оприлюднення даного оголошення. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій – заступник директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління містобудування та архітектури Маруняк Андрій Ярославович.

Громадські обговорення відбудуться 23 березня 2023 року о 15.00 год. в приміщенні залу засідань Департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» за адресою м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

Додаток 1_Декабристів

Додаток 2_вулиця_Ізмайлова

Додаток 3_вулиці_Чехова

Додаток 4_вулиці_Волгоградська

Додаток 5 _вулиці_Пушкіна

Додаток 6_вулиці_Рилєєва

Додаток 7_вулиці_Першотравнева_СКІРИ