1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиці у місті Луцьку

 

Вулиця, що підлягає перейменуванню

Пропозиція

1.

Крилова

Мялковського Миколи

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» Луцька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиці у місті Луцьку.

Пропозиції (зауваження) надавати у письмовій формі на адресу: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35 та на платформу електронної демократії за посиланням https://consult.e-dem.ua/0710100000 (тел. 777864) протягом 2 місяців з дня оприлюднення даного оголошення.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються. Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій – заступник директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління містобудування та архітектури Маруняк Андрій Ярославович. \

Громадські обговорення відбудуться 27 лютого 2024 року о 15.00 в приміщенні залу засідань департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

 

 

 

Департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами