1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про проект детального плану території

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту «Проект детального плану території в межах вулиць Даргомижського, П’ятницька Гірка, Богдана Хмельницького, Ковельська, Набережна у місті Луцьку»

 

1. Мета, склад та зміст містобудівної документації:

Уточнення планувальної структури і функціонального призначення території в межах вулиць Даргомижського, П’ятницька Гірка, Богдана Хмельницького, Ковельської, Набережної, просторової композиції, параметрів забудови; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами; організація нормативного транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів; комплексного благоустрою і озеленення прилеглої території.

2. Основні техніко-економічні показники:

Площа території в межах проекту 22,0 га

Площа ділянки (проектованого об’єкту) 0,0510 га

Площа забудови (проектованого об’єкту) 0,0264 га

Поверховість 4 поверхи

Загальна площа (проектованого об’єкту) 999,1 кв.м

3. Відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації:

Замовник – управління капітального будівництва Луцької міської ради.

Розробник – ПП «ТОЛА»

4. Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом містобудівної документації:

- участь громадськості відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та законодавчих документів, скарг та пропозиції стосовно «Проект детального плану території в межах вулиць Даргомижського, П’ятницька Гірка, Богдана Хмельницького, Ковельська, Набережна у місті Луцьку» подавати до 06 жовтня 2018 року за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, каб. 20, телефон 777-867, 777-864.

5. Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій:

- начальник управління містобудування та архітектури Туз Веніамін Веніамінович.

6. Інформація щодо запланованих інформаційних заходів:

- проект «Коригування проекту детального плану території житлового кварталу на вулиці Рівненській у місті Луцьку» розміщено на сайті Луцької міської ради www.lutskrada.gov.ua, розділ «Оголошення» та на стенді на першому поверсі департаменту «Центр надання адміністративних послуг в місті Луцьку» за адресою вул. Лесі Українки, 35.

 

Начальник управління                                                               Веніамін Туз

Гула 777864