1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради та формування її нового складу

На виконання п.12 Положення про спостережні комісії, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року №429, повідомляємо, що трирічний строк повноважень спостережної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради, яку утворено відповідно до рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 07. 10. 2015 № 612-1 “Про новий склад спостережної комісії”, закінчується 6 жовтня 2018 року.

З метою формування нового складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради просимо підприємства, установи і організації незалежно від форми власності, які бажають включити до нового складу спостережної комісії своїх представників, подати до міської ради відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації до закінчення строку повноважень діючої спостережної комісії. Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

Членами спостережної комісії не можуть бути судді, представники органів прокуратури, органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково у зв’язку з відмовою відвідувати установи виконання покарань за дорученням спостережної комісії та у зв’язку з відмовою відвідувати установи виконання покарань за дорученням спостережної комісії та у зв’язку з відсутністю без поважних причин на трьох підряд засіданнях спостережної комісії.

Документи приймаються за адресою: м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19, каб. 119, телефон для довідок 77-79-15.