ПОВІДОМЛЕННЯ про застосування засобів захисту рослин під час обробки полів
За сприятливих погодних умов СГПП «НЕСВІЧ» (Волинська обл., Луцький р-н, село Несвіч, код ЄДРПОУ 03737327) буде проводитись обробка озимої пшениці наземним методом.
Села: Забороль, Тарасове, Охотин, Шепель, Боголюби, Богушівка
(назви населених пунків з урахуванням відстані 10 км від зовнішнього периметру земельної ділянки, де будуть застосовуватись засоби захисту рослин)
Обробка буде проводитись 25-26 травня 2026 року, з 20:30 до 06:00
(згідно з Повідомленням СГПП «НЕСВІЧ») на посівах озимої пшениці
(Згідно з п. 9 р. Ш ІНСТРУКЦІЇ з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338:
Усі роботи із засобами захисту рослин слід проводити у вечірні та ранкові години в період відсутності льоту бджіл при мінімальних висхідних повітряних потоках за швидкості вітру до 4 м/с.
Як виняток, допускається проведення обробок удень у похмурі та прохолодні денні години з температурою навколишнього повітря нижче +10 °C)
Площа 153,20 га,
Місце знаходження ділянки: с. Богушівка, Луцький район
Назва препаратів фунгіцид «Цензор», фунгіцид «Трініті», інсектицид «Цимід»
Діюча речовина препаратів: дифеноконазол, 400 г/л; трифлоксістробін, 500 г/кг; лямбда-цигалотрин, 100 г/л + імідаклоприд, 300 г/л
Клас небезпеки препаратів ІІ; ІІІ; ІІ , норма внесення препаратів 0,3; 0,15; 0,1 л/га
Спосіб (метод) застосування засобів захисту рослин обробка причіпним обприскувачем
Терміни ізоляції бджолиних сімей відповідно до класу небезпеки засобів захисту рослин: 2 доби
Відповідальна особа за обробку агроном Сад Олег Андрійович
Контактний номер телефону 0332 774 451.
Департамент економічної політики Луцької міської ради тел. 777 934