1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення щодо оприлюднення проєкту документу державного планування 

Повідомлення

щодо оприлюднення проєкту документу державного планування  - Програми економічного та соціального розвитку Луцької міської територіальної громади на 2021 року та проєкту звіту про стратегічну екологічну оцінку( СЕО).

 

Відповідно до вимог Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”, з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень від громадськості, виконавчий комітет Луцької міської ради оприлюднює проєкт документу державного планування (ДДП) - Програма економічного та соціального розвитку Луцької міської територіальної громади на 2021 рік та проєкт звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

1. Повна назва документа державного планування:  Програма економічного та соціального розвитку Луцької міської територіальної громади на 2021 рік.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Луцька міська рада.

3. Процедура громадського обговорення: Відповідно до ст. 12 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку” строк громадського обговорення встановлюється замовником 30 днів з дня оприлюднення повідомлення (18.12.2020-18.01.2021).

Громадські слухання не проводяться через встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 (постанова Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічни заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SRS-CoV-2”). Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (зокрема в електронному вигляді) та з допомогою платформи електронної демократії “DEM - консультації з громадськістю” (https://consult.e-dem.ua/0710100000) всі зауваження та пропозиції до проєкту звіту про стратегічну екологічну оцінку та до проєкту документу державного планування.

4. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Ознайомитися із проєктом Програми економічного і соціального розвитку Луцької міської територіальної громади на 2021 рік та проєктом звіту про СЕО можна на офіційному сайті Луцької міської ради в розділі “Економіка” (https://www.lutskrada.gov.ua/ekonomika-mista).

Зауваження та пропозиції до проєкту Програми економічного і соціального розвитку Луцької міської територіальної громади на 2021 рік та проєкту звіту про СЕО надавати в письмовій формі у департамент економічної політики Луцької міської ради:

- поштою за адресою: вул. Богдана Хмельницького,19, м. Луцьк, 43025;

- електронною поштою за адресою: econom@ lutskrada.gov.ua.

Відповідальна особа: директор департаменту економічної політики Смаль Борис Анатолійович, тел.: 0332 777 933.

Строк подання зауважень і пропозицій до проєкту ДДП та проєкту СЕО - до 18 січня 2021 року.