1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту зонального погодження на «Будівництво Вірменської Апостольської церкви Українського патріархату на вул. Окружній у місті Луцьку»

1. Мета, склад та зміст містобудівної документації:

Уточнення положень генерального плану та плану зонування території міста, щодо поверховості будинку, уточнення планувальної структури, просторової композиції, параметрів забудови, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, організація нормативного транспортного і пішохідного руху, комплексного благоустрою і озеленення прилеглої території.

2. Основні техніко-економічні показники:

Площа земельної ділянки 0.25га

Загальна площа церкви 254,3 м.кв.

Корисна площа 214,5 м.кв.

Розрахункова площа 208,0 м.кв.

Будівельний об’єм 2056,0 м.куб.

Площа забудови 277,0 м.кв.

3. Відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації:

Замовник – релігійна громада «Сурб Саргіс» Української Вірменської Апостольської Церкви м.Луцька.

Розробник – архітектурно-проектне бюро ПП «Прайд».

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації:

- участь громадськості відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та законодавчих документів, скарги та пропозиції стосовно проекту зонального погодження на «Будівництво Вірменської Апостольської церкви Українського патріархату на вул. Окружній у місті Луцьку» подавати до 06 січня 2017 року за адресою: м.Луцьк вул.Лесі Українки, 35, каб.20, телефон 777863, 777866.

5. Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій: начальник відділу генерального плану міста Лохманова Антоніна Володимирівна.

6. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:

- проект зонального погодження на «Будівництво Вірменської Апостольської церкви Українського патріархату на вул. Окружній у місті Луцьку» розміщений на сайті Луцької міської ради www.lutskrada.gov.ua, розділ «Оголошення» та на стенді на першому поверсі центру надання адміністративних послуг за адресою вул.Лесі Українки, 35.

 

Начальник управління                                                                                                      Леонід Герасимюк

Лохманова 777866