1. Головна
  2. Оперативна інформація

Пожежно-рятувальні підрозділи отримали нове спорядження

Пожежно-рятувальні підрозділи отримали нове спорядження

Щороку у місті Луцьку виникає близько 150 пожеж, що завдають значної шкоди життю і здоров’ю лучан, спричиняють матеріальні збитки.

Пожежно-рятувальні підрозділи оперативно ліквідовують пожежі, катастрофи, аварії та інші надзвичайні ситуації, рятують людей, проявляючи при цьому високий професіоналізм, рішучість та самовідданість. Бойовий одяг та спорядження, що перебувають на озброєнні пожежно-рятувальних підрозділів загону експлуатуються тривалий час і потребують заміни.

Рішенням Луцької міської ради в рамках Програми розвитку цивільного захисту міста Луцька на 2016-2020 роки, для 1-го державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС у Волинській області було виділено 315 тисяч гривень.

За ці кошти через тендерну процедуру відкритих торгів закуплено:

  • 80 пар сертифікованих пожежних чобіт для усього особового складу пожежних-рятувальників загону;
  • 60 пар спецвзуття.
 

Закуплені чоботи стійкі до кислот, лугів та нафтопродуктів, володіють ізоляційною діелектричною міцністю для змінного струму напругою до 10 к/вольт.

 

На передачу спорядження завітав радник міського голови Ігор Поліщук. Він подякував пожежникам за їх відповідальну та надзвичайно важку роботу і побажав, аби надзвичайних ситуацій у місті ставало все менше.

 
 
 
 

“Живемо в одному місті, тож мусимо дбати як про лучан, так і про рідний Луцьк. Нашим обов’язком є допомагати один одному, адже держава на разі не забезпечує усього необхідного одягу та спецвзуття”, - зазначив він.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)