1. Головна
  2. Оперативна інформація

Працівників сільського господарства урочисто привітали із професійним святом

Працівників сільського господарства урочисто привітали із професійним святом

Сьогодні у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. На захід завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, представники обласної влади і духовенства та кращі аграрії Волині.

 
 
 
 
 
 
 

“Україна є, в першу чергу, сільськогосподарською країною. Так було, є і буде. Так закладено природою, традицією та батьками, що хліб у нас є символом святого. Обжинки – це підведення підсумків, а робота на землі – це честь. Сьогодні ми бачимо, що саме завдяки сільському господарству ми долаємо труднощі та наповнюємо бюджет. Це галузь традиційна, автентична для усіх нас. У 2017 році Україна продала сільськогосподарської продукції на 18 млрд доларів. Ми продаємо нашу продукцію у 160 країн світу. Невже це не показник високого рівня розвитку галузі?

Не сумніваюся, що в цих цифрах є і ваша заслуга, ваша праця та зусилля, які ви докладаєте щоденно для того, щоб Україна процвітала як держава. Я хочу подякувати кожному працівнику, який працює на землі, вирощує хліб, розвиває тваринництво, рослинництво. Я хочу подякувати усім вам за те, що вкладаєте усю свою душу, вміння та знання для того, щоб ми мали прекрасний урожай”, - звернувся до присутніх Григорій Пустовіт.

 

Також, за високі трудові досягнення, значний особистий внесок у розвиток сільського господарства, активну участь у ярмаркових заходах з продажу сільськогосподарської продукції в місті Луцьку, а також з нагоди Дня працівників сільського господарства Подяку міського голови було оголошено:

  • Улізьку Олегу Івановичу, власнику особистого селянського господарства села Кроватка Рожищенського району;
  • Кузьмичу Віктору Івановичу, обліковцю фермерського господарства «Шляхом традицій» Рожищенського району.
 
 

Урочисте вітання працівників сільського господарства вінчав виступ естрадно-симфонічного оркестру Волинського облмуздрамтеатру ім. Т.Г. Шевченка.

 

Окрім цього, сьогодні лучани мають змогу відвідати ярмарку сільськогосподарської продукції, що розташована на Театральному майдані нашого міста.

 
 
 
 


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)