1. Головна
  2. Оперативна інформація

Працівники Луцького міського центру зайнятості побували у Волинському обласному госпіталі ветеранів війни

Працівники Луцького міського центру зайнятості побували у  Волинському обласному  госпіталі ветеранів війни

У Новому році з побажанням активності, цілеспрямованості, цікавих справ, яскравих вражень, впевнено іти до цілей і перемагати завітали фахівці Луцького міського центру зайнятості до Волинського обласного госпіталю ветеранів війни, аби зустрітися з військовослужбовцями, учасниками операції об'єднаних сил, які у медичному закладі отримують стаціонарне лікування.

 

Під час зустрічі Олеся Оласюк, фахівець відділу активної підтримки безробітних, ознайомила присутніх із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, що надає служба зайнятості, зокрема, відкриття власної справи за сприянням центру зайнятості та отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності. Про можливості та переваги ведення бізнесу можна дізнатися у Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості. Військовослужбовцям презентовано інноваційні сервіси центру зайнятості: відео резюме; відео вакансія; skype-співбесіда з роботодавцем; електронний кабінет безробітного; електронна черга.

У ці Різдвяні святкові дні учасники бойових дій на Сході України взяли участь у майстер-класі від Федоренко Тамари по прикрашенню печива. Цікаво було спостерігати як солодощі в руках військовослужбовців перетворювалися на новорічні прикраси. Зустріч відбулася у домашній атмосфері, присутні обмінялися Новорічними привітаннями.

 
 

 

Луцький міський центр зайнятості