1. Головна
  2. Оперативна інформація

Представники Луцької міської ради провели зустріч із суб’єктами господарювання центрального ринку

Представники Луцької міської ради провели зустріч із суб’єктами господарювання центрального ринку

Сьогодні у приміщенні Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку відбулась зустріч із суб’єктами господарювання центрального ринку, під час якої обговорили перспективу та концепцію реконструкції ринку та прилеглих територій. На зустріч завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, заступник міського голови Костянтин Петрочук, депутати та представники виконавчих органів Луцької міської ради.

«На разі міська рада працює над варіантами якомога безболішнішого перенесення ринку в інше місце. Сьогодні розглядається кілька таких варіантів, проте є потреба детальнішого юридичного вивчення цього питання та спільного обговорення з підприємцями. Разом з тим – в подальшому оголошуватиметься конкурс та напрацьовуватиметься концепція розвитку прилеглих до замку територій», - звернувся до присутніх Костянтин Петрочук.

 
 
 
 
 

Також він розповів, що центральний ринок знаходиться в історичній частині нашого міста, а тому повинен бути естетично привабливим та тематично відповідати території, на якій він розміщений.

 
 
 
 
 

«Ми хочемо створити гарну частину Луцька, пов’язану із Старим містом. На жаль, у нас не склалося із першим конкурсом на розробку такої концепції, проте міська влада й надалі працюватиме над цим питанням. Позиція Луцької міської ради проста — це розвиток Старого міста», - зауважив Григорій Пустовіт.

 

У свою чергу, підприємці задали питання щодо подальшого провадження своєї діяльності. До обговорення долучилися також депутати Луцької міської ради.

 
 
 
 
 
 

«Звичайно, підприємці висловили свою позицію, проте й Луцька міська рада має своє бачення. Ми подумаємо над усіма пропозиціями, що прозвучали в цьому залі, вивчимо позицію суб’єктів господарювання та напрацюємо власні пропозиції для продовження діалогу», - підсумував Григорій Пустовіт.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)