1. Головна
  2. Оперативна інформація

Представники міської ради взяли участь у щорічній зустрічі координаторів Мережі Інтеркультурних міст України Програми Ради Європи «Інтеркультурні міста»

Директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів взяла участь у щорічній зустрічі координаторів Мережі Інтеркультурних міст України Програми Ради Європи «Інтеркультурні міста», що відбулася у місті Ставангер (Королівство Норвегія).

 
 
 
 

Локальні координатори Луцька, Павлограда, Сум, Вінниці та Одеси на чолі із національною координаторкою Мережі Інтеркультурних міст України Ксенією Ховановою-Рубікондо здійснили аналіз упровадження заходів Програми «Інтеркультурні міста» у поточному році, обговорили актуальні питання реалізації Програми в особливих умовах воєнного стану. Під час зустрічі йшлося також про поглиблення ефективного партнерства та солідарних дій міжкультурних міст України, активізацію співпраці із Асоціацією міст України та участь у Програмі «Стала відбудова міст України» за підтримки Асоціації європейських міст Eurocities та Асоціації міст України. 

У рамках робочої програми учасники зустрічі ознайомилися з роботою закладів культури м.Ставангера. Відбулася також зустріч із мером міста пані Карі Нордтун і працівниками мерії, де обговорили питання співпраці та реалізації спільних проєктів і програм. Крім того, представник Офісу з питань міграції пан Арне Гартвігсен розповів про умови та пільги для українських переміщених осіб у місті Ставангер і в Норвегії загалом. Про діяльність української діаспори розмовляли із головою асоціації українців у місті Ставангер пані Оленою Геблер.

 
 
 
 

Зустріч у мерії міста, неофіційні спілкування з українцями, які перебувають тут у зв’язку з війною, засвідчили солідарність мешканців Ставангера з Україною.

Робоча зустріч координаторів Мережі Інтеркультурних міст України, проведена аналітика та здійснені напрацювання сприятимуть активізації діалогу та співпраці з інтеркультурними містами Європи, а також ефективному упровадженню заходів Програми на місцях.

 

 
 

Департамент культури