1. Головна
  2. Оперативна інформація

Представники міської влади привітали із Новим Роком та Різдвом “веселкових” діток

Представники міської  влади привітали із Новим Роком та Різдвом “веселкових” діток

Сьогодні заступник міського голови Ірина Чебелюк, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан завітали до вихованців громадської організації “Кольори веселки”. Зустріч відбулася у спеціалізованому класі, де вони навчаються та проводять різноманітні пізнавальні заходи. “Кольори веселки” - це організація, яка налічує 14 родин, у яких виховуються діти з особливими потребами, зокрема діти з синдромом Дауна та іншими психофізіологічними порушеннями розвитку.

 
 
 

З вітальним словом до діток та їх батьків звернувся радник міського голови Ігор Поліщук: “Нехай свято Різдва Христового принесе особливе світло у ваші серця, а кожен новий рік буде кращим та дарує побільше позитивних, щасливих моментів. Любові, добра, взаєморозуміння вашим родинам. Нехай Господь благословить усіх нас, наше місто на добробут та процвітання. Дякую, що об’єдналися, і тепер маєте змогу допомагати та підтримувати один одного, вирішувати нагальні проблеми”, - зазначив він.

 
 
 

Голова ГО “Кольори веселки” Олена Вербицька подякувала гостям за гарні вітання, а маленькі вихованці зачитали вірші на різдвяну тематику. На завершення діти отримали солодкі новорічні подарунки.

 
 
 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)