1. Головна
  2. Оперативна інформація

Представники міської влади привітали з новорічними святами учнів спеціалізованої приватної школи “Скарбниця мудрості”

Представники міської влади привітали з новорічними святами учнів спеціалізованої приватної школи “Скарбниця мудрості”

Заступник міського голови Ірина Чебелюк, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан сьогодні привітали з новорічними та різдвяними святами учнів спеціалізованої приватної школи “Скарбниця мудрості” І-ІІІ ступенів ВОБФ “Переображення”. Це перша у Луцьку приватна християнська школа, у якій зараз навчається 129 дітей, в тому числі діти із вадами зору, слуху, опорно-рухового апарату. Особливістю закладу є поглиблене вивчення деяких предметів та індивідуальний підхід до кожного учня. У класах навчається 10-15 дітей.

 
 
 
 
 

Учні школи підготували для гостей невеличкий концерт із різдвяними піснеспівами і театральною постановкою, у якій показали, як Творець змінює серця людей та оселяє в них найсвітліші почуття. Також усі разом прочитали молитву.

 
 
 
 
 
 
 
 

Вітаючи діток та вчителів закладу із різдвяними святами, Ігор Поліщук зазначив: “Свято різдва Христового- це одне із найвеличніших, найсвітліших днів у нашому календарі. Понад дві тисячі років тому народився Господь, і в різні часи багато правителів, представників багатьох влад світу прагнули стерти цю подію з людської пам’яті, заперечити факт народження Бога. Але настав уже 2020-й рік, і ми відзначаємо Різдво Христове. А це означає те, що злі сили ніколи не будуть головними у цьому світі, а добро обов’язково переможе.

 

Пославши свого сина на землю, Бог дав нам особливу надію. Хай Ісус Христос народиться у вашому серці, буде з вами завжди та стане вашим дороговказом у житті. Нехай Господь оберігає вас, ваші родини, друзів, вчителів. Здоров’я вам, взаєморозуміння, здійснення найзаповітніших мрій”, - побажав він.

 

Величезну вдячність владцям за турботу та щоденну працю задля успішного розвитку нашого міста висловив директор школи Сергій Гопанчук.

На завершення маленькі вихованці школи отримали солодкі подарунки від міської ради.

 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)