1. Головна
  2. Оперативна інформація

Представники міської влади взяли участь у соціальному проекті «Різдвяні зустрічі»

Представники міської влади взяли участь у соціальному проекті «Різдвяні зустрічі»

В рамках соціального проекту «Різдвяні зустрічі», організованого управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у КРЦ «Адреналін-Сіті» відбулася зустріч радника міського голови Ігоря Поліщука із вихованцями прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу. Такі зустрічі вже стали доброю традицією, коли керівництво міста у неформальній атмосфері проводить час із дітьми, які потребують особливої уваги та підтримки. Минулого року для них була організована цікава та пізнавальна зустріч із відомими лучанами, які досягли успіхів у різних сферах, екскурсія у Луцький зоопарк.

 
 
 
 

Сьогодні для понад десятка дітей та їх батьків було організовано активний відпочинок, зокрема турнір із боулінгу. З ними у турнірі змагалися й радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.  Також діти взяли участь у майстер-класі із виготовлення рамок для фотографій, куди помістили гарні фото своїх родин.

 
 
 
 
 
 
 

«Діти, які виховуються у прийомних родинах та будинках сімейного типу, потребують особливої уваги з боку міської влади. Вже не вперше ми проводимо подібні зустрічі, розважальні та пізнавальні заходи, які щоразу відбуваються у теплій та дружній атмосфері. Під час цих зустрічей діти можуть не лише поспілкуватися із представниками міської ради, а й знайти нових друзів та співрозмовників. Обов’язок міської влади- підтримувати та допомагати тим, хто цього потребує»,- зазначив радник міського голови Ігор Поліщук.

 

На знак вдячності за турботу та підтримку Ліна Галан вручила Ігорю Поліщуку особливий подарунок- фотоколаж, виготовлений дітками власноруч.

 

Після гри у боулінг, нагородження переможців та вручення солодких подарунків і рюкзаків зустріч продовжилася частуванням та дружнім спілкуванням.

 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)