1. Головна
  2. Оперативна інформація

Представники Радивилівської ОТГ завітали до ЦНАП міста Луцька

Представники Радивилівської ОТГ завітали до ЦНАП міста Луцька

Успішне впровадження будь-якої реформи, в першу чергу, залежить від ініціативності та відповідальності місцевої влади. Яскравим прикладом успішного впровадження адміністративної реформи у місті Луцьку є створення Центру надання адміністратвиних послуг. За підтримки обласної та міської влади, департамент ЦНАП запрацював ще до того, як був прийнятий Закон України “Про адміністративні послуги”. І завдяки спільній роботі влади та громади розвивається й надалі.

Саме тому представники Радивилівської об’єднаної територіальної громади завітали з навчальним візитом у департамент ЦНАП міста Луцька, у рамках Програми «U-LEAD з Європою», яка займається створенням належних ЦНАП в Україні.

 
 

Під час зустрічі представники громади ознайомилися із практичними аспектами надання адміністративних послуг та перейняли досвід створення зручного сервісу для відвідувачів ЦНАП: відкритого простору для громадян, кімнати для дітей, зручності в оплаті адміністративного збору у касі банку або через термінали на робочих столах адміністраторів, супутніми послугами: ламінуванням документів, ксероксом. Окрім того, у ЦНАП є можливість зробити фото за 5 хвилин, зарядити мобільні пристрої, випити кави та віддати знайдені документи у відповідний пункт знайдених речей. Також у ЦНАП створені належні умови для осіб з інвалідністю.

“Людям має бути зручно та комфортно допоки вони очікують виклику адміністратора, - зазначила директор ЦНАП Лариса Карп’як. - Ми намагаємося зробити так, щоб за один прихід відвідувач зміг отримати максимальну кількість послуг, наше головне досягнення - комплексне надання адміністративних послуг за моделлю “Життєва ситуація”.

 

За словами, Лариси Карп’як на сьогодні мешканці кожної ОТГ очікують надання якісних адміністративних послуг у місцевих ЦНАП. Проте у новостворених громадах не завжди мають достатньо інформації щодо механізмів створення ЦНАП та розуміння можливостей ефективної організації надання адмінпослуг, тож у департаменті ЦНАП міста Луцька завжди радо зустрічають гостей та діляться власним досвідом.

 

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”