1. Головна
  2. Оперативна інформація

Презентація програми «Бібліотека – територія дитинства»

Презентація програми «Бібліотека – територія дитинства»

1 червня на Театральному майдані відбулася презентація програми «Бібліотека – територія дитинства 2022», що упродовж літа реалізовуватиметься бібліотеками міської територіальної громади.

 
 

Мета програми: організація змістовного дозвілля дітей, створення умов для їх творчої самореалізації, забезпечення читацьких потреб; розширення кола спілкування дорослих та дітей; популяризація бібліотеки як найбільш безпечного і корисного місця для перебування дітей.

 

В межах програми планується провести понад 200 різноманітних пізнавальних заходів для дітей, серед яких - літні читальні зали просто неба, літературні зустрічі, подорожі та ігри, творчі майстерні та конкурси, ігрові програми, заходи народознавчого та патріотичного спрямування тощо.

 

Під час презентації програми на Театральному майдані працівники бібліотек організували майстер-клас з виготовлення патріотичних браслетів «Ми – маленькі патріоти». Багато дітей виготовляли обереги для солдата «Мотанка дитячими руками», із задоволенням виконували ролі улюблених героїв українських казок на майстер-класі «Зустріч з лялькою». Діти активно приєднувалися до акції «Україна в дитячих долоньках», створювали малюнки на асфальті, оглядали виставку «Незвичайні книги для звичайних дітей», де були представлені об’ємні 3D-книги, книги з рухомими елементами, книги-панорами, книги-білінгви, книги-картонки, долучалися до інших активностей.

 
 

Отож, бібліотечні заклади міської територіальної громади чекають на відвідувачів, для яких підготовлено багато різноманітних цікавих заходів та програм.

 

 

Департамент культури міської ради