1. Головна
  2. Оперативна інформація

Презентовано путівник «Луцьк. Прогулянки містом» в аудіо форматі

000 Tehnichna chastyna

У Луцьку сьогодні відбулася презентація путівника Катерини Теліпської «Луцьк. Прогулянки містом» в аудіо форматі. Власне аудіозапис туристичного путівника, підготовлений СІД Медіа Груп,  допоможе ознайомитися з інформацією про місто людям із порушеннями зору, які не володіють шрифтом Брайля, людям, які мають розлади читання (дислексію), людям літнього віку, школярам, студентам, туристам. Реалізація проекту «Луцьк у долонях» спрямована на вирішення питань інформаційної доступності для людей з порушеннями зору, а також допоможе їм зорієнтуватися у місті Луцьку, вирішувати культурно-просвітницькі завдання, знайомлячи людей різного віку та з різних куточків України з історією і сучасністю міста Луцька.

Нагадаємо, що проект «Луцьк у долонях», який реалізовує Braille studio став переможцем конкурсу громадських ініціатив, оголошений Луцькою міською радою 2017 року. В межах проекту студією друку шрифтом Брайля «Braille studio» спільно з ПРАТ «Волинська обласна друкарня» видано рельєфно-крапковим шрифтом Брайля туристичний путівник авторства Катерини Теліпської «Луцьк – прогулянки містом» накладом 30 примірників. У книзі, окрім власне шрифту Брайля, можна побачити й три рельєфно-графічні зображення видатних архітектурно-історичних пам'яток міста Луцька.

Захід відбувся за участі начальника управління туризму та промоції міста Катерини Теліпської, протоієрея Валентина Марчука, представників громадськості і ЗМІ. Голова громадської організації “Генерація успішної дії” Віталій Ткачук розповів, що незабаром у Луцьку буде реалізовано ще кілька проектів, направлених на те, аби зробити місто доступнішим для людей із вадами зору.

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)